Współpraca dla firm

OFERTA

Oferta dla firm

Jeśli, tak jak ja, cenisz ludzkie zdrowie i szukasz doświadczonego dietetyka – to mogę Ci pomóc! Zapraszam do kontaktu – wspólnie ustalimy zakres działań! 

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TWOJEJ FIRMIE?

Warsztaty i szkolenia dla pracowników - oferuję szkolenia online i w siedzibie firmy.

Dlaczego warto inwestować w zdrowie swoich pracowników? Zdrowo odżywiający się pracownik, to pracownik bardziej wydajny i skoncentrowany! Wspólnie możemy dostosować tematykę warsztatów, tak aby dopasować ją do profilu i indywidualnych potrzeb Twojej firmy i pracowników.

Współpraca w wyliczaniu wartości odżywczych dań oraz tworzenie autorskich przepisów do książek, ebooków czy menu.

Prowadzisz restaurację i tworzysz menu? Wydajesz książkę lub e-booka kulinarnego? Konsumenci i klienci są coraz bardziej świadomi żywieniowo, dlatego jako firma zyskasz jeszcze większą wiarygodność. Wyliczę wartości odżywcze posiłków, dzięki którym konsument będzie miał „czarno na białym” po jakiego typu dania sięga.

Pisanie artykułów tematycznych i współpraca w tworzeniu większych publikacji, tj. ebooki czy książki.

Napiszę dla Ciebie prostym i zrozumiałym dla laika językiem publikację bazującą na aktualnych badaniach naukowych. Mam lekkie pióro, a na swoim koncie wydanie bestsellerowego ebooka „Zapanuj nad cukrem”, który powstał wspólnie ze świetną lekarką Ewą Stawiarską znaną w Internecie jako Doktorka Od Siedmiu Boleści.

wspolpraca-dla-firm-justyna-wąsik

Współpraca z cateringami w tworzeniu jadłospisów

Potrzebujesz rozwiązań, aby usprawnić proces przygotowywania posiłków w żywieniu zbiorowym? Współpracuje z cateringami ponad 11 lat, więc pomogę Ci nie tylko w ułożeniu smacznego i odżywczego jadłospisu, ale także we wprowadzeniu rozwiązań, które ułatwią Ci jego wdrożenie. Współpracuję z cateringami w zakresie opracowywania jadłospisów dla placówek żywienia zbiorowego tj. przedszkoli, szkół, szpitali, domów pomocy społecznej, a także firm przygotowujących diety pudełkowe.

Współpraca w opracowywaniu składu produktów

Jestem z wykształcenia technologiem żywności, dlatego masz gwarancję, że odpowiednio przygotuję skład Twojego produktu. Pomogę Ci zweryfikować skład gotowego już produktu lub wprowadzić modyfikacje, które będą korzystne z punktu widzenia zdrowotnego i finansowego.

Etapy współpracy

Kontakt

Omawiamy potrzeby związane ze współpracą. Zbieram szczegółowy wywiad, aby jak najbardziej zindywidualizować ofertę.

Wycena i oferta

Przygotowuje szczegółową ofertę oraz wycenę. W razie potrzeby modyfikujemy poszczególne punkty.

Realizacja

Finalizujemy ustalenia, ustalamy termin oraz sporządzamy umowę.

Rozpocznij współpracę ze mną

Zapraszam do kontaktu email
lub poprzez formularz kontaktowy.

Telefon kontaktowy

+48 603 137 611

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.