Justyna Wąsik

Dietetyczka Kliniczna

Cześć! Jestem dietetyczką kliniczną i pomagam kobietom odzyskać równowagę w gospodarce węglowodanowej i hormonalnej. Jestem autorką e-booków kulinarnych i bestsellerowego e-booka „Zapanuj nad cukrem”. Potrzebujesz mojego indywidualnego wsparcia dietetycznego?

O mnie

Justyna Wąsik – dietetyczka kliniczna

Cześć! Jestem dietetyczką kliniczną i specjalizuje się w cukrzycy typu 2, cukrzycy ciążowej, a także w zaburzeniach hormonalnych. Jestem specjalistką przyjazną insulinoopornym (SOIT) i edukatorką diabetologiczną.

Sama choruję na zaburzenia gospodarki węglowodanowej i niedoczynność tarczycy, dzięki czemu doskonale rozumiem kobiety, które zmagają się z tymi chorobami i zaburzeniami.

Wiem jak to jest nie mieć czasu zadbać o swoją dietę i zdrowie oraz jak często spychamy siebie same na dalszy plan. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch cudownych dziewczynek, 6 letniej Marianny i właśnie urodzonej Bianki. Dzięki doświadczeniu bycia mamą zawsze proponuję moim pacjentkom rozwiązania możliwe do zrealizowania nie tylko na papierze, ale także w codziennym biegu. Proponowane posiłki nie są niepotrzebnie udziwniane, dzięki czemu każdy sobie z nimi poradzi, nie tracąc przy tym setek godzin w kuchni.

Jestem tu po to, żeby wspierać Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Możesz liczyć nie tylko na aktualną wiedzę merytoryczną, ale także na moje wsparcie na każdym etapie. Pokażę Ci, że droga po zdrowie, lepsze samopoczucie czy sylwetkę, nie wymaga nadludzkich poświęceń i restrykcji.

Przekonaj się sama!

PRODUKTY

Zdrowa dieta na wyciągnięcie ręki

Idealne rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć świadome odżywianie, zadbać o swoją sylwetkę, zdrowie lub zredukować masę ciała

Newsletter

Zapisz się do newslettera i pobierz bezpłatnie pomysły na pyszne wiosenne obiady z niskim indeksem glikemicznym

.